Teşekkür ederim ellerinize sağlık

Edirne'den Antalya'ya sırf Serdar Bey'in ameliyatı için geldim ve iyi ki gelmişim. Yıllardır korkudan ertelediğim bir ameliyattı. Burun kemiğindeki eğrilik sebebi ile rahat nefes alamıyor ve kemer görüntüsünü de sevmiyordum. Yüzünüzün tam ortasında yeralan burun, görüntüyü çok etkilediği için işin açıkçası oldukça korkuyordum. Kaş yapalım derken göz çıkarılması ihtimali ile yıllarca erteledim ta ki geceleri nefes sıkıntısı ile uyuyamayacak noktaya gelinceye kadar.
Önce kuzenim burnundaki eti aldırdı doktor beye. Hiç korkulmaması gerektiğini acımadığını söyledi ve o gazla ama yine de korka korka doktor beye gittim. Yıllardır sinüzit ağrısı sandığım baş ağrılarının sebebi yetersiz oksijenmiş meğerse.
Sadece ameliyata girdiğimi hatırlıyorum geriye de başka birşey kalmadı hafızamda.
Şu an neredeyse 6 ay geçmiş ameliyattan beri ama doğduğumdan beri böyleymiş gibi hissediyorum kendimi. Rahat nefes alabiliyorum ve sanırım bu kilo vermeme de sebep oldu.Ayrıca ağzımdan nefes almak zorunda olduğum dönemlerde geniz akıntım olurdu o da tamamen kesildi.
Görüntüme gelecek olursak; burnum oldukça doğal hatta o kadar doğal ki en yakınlarım bile ameliyat olduğumu farketmiyor.
Ameliyattan sonra 1 gün hafif kan akıntısı oldu ondan sonra keyfim yerinde idi hatta öyle ki ameliyattan sonraki 3. gün tekne gezisine çıkıp denize bile girdim.
Benim gibi sıkıntılarınız var ise hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile ameliyatınızı olup hem sağlıklı hem güzel günlere kavuşun. Doktor bey teşekkür ederim elleriniz dert görmesin. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim. Edirne- Antalya arasındaki yolu dert etmiş olsaydım hala korkular içinde ameliyat olmayı erteliyor olacaktım. İyi ki gelip ameliyat olmuşum. Size ve güleryüzlü ekibinize tekrar teşekkür ederim.

Adınız: 
MERVE GÜZEL

Tamponsuz burun ameliyatlarıAntalya kulak burun boğaz doktorları, Antalya Kbb

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizdeki doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerimizde yapılmaktadır. T: +90 533 547 28 88