Kullanım Şartları

Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  web sitesinde yayınladığı bilgileri ticari amaç gütmeksizin kullanmak üzere kopya etmenize izin verir. Ancak, aldığınız bu kopyaların hepsi bu web sitesinde yer alan ve o malzemenin içerdiği tüm telif hakkı ve diğer mülki uyarı ve sorumluluktan feragat haklarını saklı tutar.

İçerik olarak yer alan hiçbir şey dolaylı olarak dahi olsa herhangi bir hukuki engel oluşturuyor veya Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  veya bir üçüncü taraf'ın herhangi bir patent veya marka hakkı veya lisansını veriyor gibi yorumlanamaz. 

Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  'e ait veya lisansı kendisinde olan marka ve hizmet işaretleri alıntı yapıldığında, Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  'in adının bu alıntıda belirtilmesi zorunludur.Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  bu web sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir mülkiyet hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  'in onlara sponsorluk ettiği veya onayladığı anlamı çıkarılmamalıdır.

Yayınlanmış herhangi bir Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  dökümanına, içeriğe ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri, veya benzeri geri besleme verisi içeren bilgi gönderen bir izleyici, bu bilgiye gizli bilgi muamelesi yapılmayacağını kabul eder.

Op.Dr.Serdar ÜNLÜ  'in bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama, ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. Böyle bir bilgide yer alan herhangi bir fikir, konsept, know-how veya teknik, tarafımızdan herhangi bir amaçla kullanılabilir. Bu bilgiden, bu bilgiyi içeren bir ürün geliştirme, imal etme, ve pazarlama da dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlı kalmayarak faydalanabiliriz.

Tamponsuz burun ameliyatlarıAntalya kulak burun boğaz doktorları, Antalya Kbb

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizdeki doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerimizde yapılmaktadır. T: +90 533 547 28 88