TEDAVİLER

Burun Ameliyatı

Yüzümüz bizim dış dünya ile ilk temasımızı sağlayan, adeta vitrinimiz olan bölgemiz. Yüz yapımız ve ifadelerimiz ile karşıdaki kişide ilk izlenimi oluştururuz.

Detaylar

Kulak

Dış kulak yolu enfeksiyonu genellikle yaz aylarında görülmekle birlikte yılın her mevsiminde görülebilir.

Detaylar

Sinüzit

Sinüzitler yerleşim yerine , süresine, burun içinde oluşturduğu hasara göre farklı değerlendirilir. ve herbirinin tedavisi birbirinden ayrıdır.

Detaylar

Boğaz

Boğazımızın arkasında, bademcik denilen iki doku kitlesi filtre gibi davranarak solunum yollarına girebilecek ve enfeksiyona sebep olabilecek mikropları yakalar.

Detaylar

Ultrasonik Rinoplasti

Rinoplasti, fonksiyonu ya da görünümü değiştirmek için veya herikisini birden düzenlemek amacıyla burnun şeklini değiştiren bütün cerrahi girişimlerin genel adıdır.

Detaylar

Çocuk KBB

Akut otitler heryaşta görülebilmelerine rağmen ensık çocukluk çağında karşmıza çıkan ciddi enfeksiyonlardır.

Detaylar

Horlama & Apne

Uyku Apnesi Sendromu Nedir sorusunun cevabı da yazımızın başında açıkladığımız gibi uyku sırasında nefes almanız halinde havanın dar bir yerden geçerek yumuşak dokularda oluşturduğu ses titreşimleridir.

Detaylar

Alerji

Alerji, vücudun, aslında zararlı olmayan bazı maddelerden veya hava şartlarından etkilenmesi ya da psikolojik etkenler sonucu bazı maddelere aşırı reaksiyon göstermesidir.

Detaylar

Vertigo

Vertigo, vücudun denge sisteminde yaşanan bir sorun nedeniyle ortaya çıkan baş dönmesidir.

Detaylar